Znovuzrození Hvězdných Duší

4 týdenní cesta se Světelnými kódy
Od 3.8. na Zoomu a v soukromé skupině
Write your awesome label here.

 

Aktivace Světelných kódů Duše - Tvoje Duše přináší jedinečný otisk, jedinečnou energii. Světelný jazyk umí tento jedinečný otisk probudit. Pozvednout Tvoji energii, uvolnit staré programy z těla a aktivovat Dary Duše tak, aby zářily naplno. 

 

Channelovaná meditace přímo pro energii skupiny - světelné kódy budu stahovat během meditace v naladění na vaši energii a vaše témata

 

Odlehčený a zábavný přístup - světelný jazyk je nádherná, uvolňující a hluboce osvobozující energie, která uvolňuje a aktivuje přesně to, na co jsi připraven/a
Write your awesome label here.
Fragmenty duše

Je to pro Tebe?

  • Všude, kde se Tvoje bytost cítí neúplná, jako by jí kus někde zbyl...
  • Pro ty z vás, kteří cítí, že v minulosti zažili "ukradení" části své esence...
  • Pro ty z vás, které byly kněžkami, polo-bohyněmi, královnami, a pracovaly se sexuální energií v napojení na božství, a ještě stále se v tomto necítí svobodné... 
  • Pro ty, kteří by chtěli zkusit působení Světelných kódů na vlastní kůži


23.5. od 18:00 se připojte online (živě nebo ze záznamu). 

Pomocí zpívaného světelného jazyka vám pomohu probudit vaše pozemské i galaktické vzpomínky. Náš záměr bude návrat k vlastní esenci, k úplnosti, k plnému potenciálu.

Připoj se na unikátní ceremonii se Světelným jazykem - Fragmenty Duše.


Potkáme se online už 23.5. v 18:00 a záznam ze setkání dostaneš na email. 

Co se bude dít?

Fragmenty Duše - program

23.5.2023 online na Zoomu

Co můžeš čekat

Vstoupíme do společné meditace a propojíme se s energií čistého vědomí. Pomocí zpívaného světelného jazyka budu stahovat kódy určené pro sjednocení fragmentů Duše. 

Kde? na Zoomu!

Po zaplacení Ti přijde odkaz na Zoom. Zoom je dobré mít stažený na počítači či mobilu ještě před zahájením ceremonie. (Stažení Zoomu je zadarmo)

Setkání budu přenášet živě. Kdyby cokoli vypadlo, záznam potom dostaneš na email :)  

Světelný jazyk

Ve světelných kódech je obsažena vibrace čisté lásky - tato energie míří přesně tam, kam Tvoje bytost potřebuje. Záměrem ceremonie je posílit naše vědomí celistvosti, úplnosti a Darů, které kolektivně přinášíme na tento svět 

Ohlasy

Amy Rampel

Coach, Toronto
"Veronika má opravdový dar. Potkaly jsme se jenom online a všechno, co mi při Čtení z Duše řekla, se mnou velmi silně rezonovalo. Přišlo mi zřejmé, že přijímá zprávy odněkud zhůry, a všechno, co řekla, mě ohromilo. Díky Veroniko za sdílení Tvého daru se mnou!"

Vladimíra Rešlová

terapeutka, kartářka
Uvědomila jsem si spoustu věcí, získala větší sebevědomí v tom, co dělám. Moc děkuji! Jste úžasná a máte velice příjemný hlas. Jo a dokonce jsem začala vnímat duši klientů...je to pro mne hodně nové...ale vzrušující :) www.vladimirarasova.cz 

Veronika Vaňková

absolventka čtení z duše a kurzu hlas duše
Už je to víc než týden od naší konzultace a zhruba i od dokončení tvého kurzu Hlas duše. Dennodenně cítím vděčnost, že jsem se touhle cestou vydala! Zkouším číst z duše každý den. Dvěma kamarádkám, zdá se, jsem úhlem pohledu jejich duše pomohla. A z toho mám velkou radost! Mně jsi zase pomohla ty, s načtením Blue Avians. Hodně s tím souzním a dává mi to velký smysl. 

Eva Rosůlková

mentorka pro ženy
"S Veronikou jsem měla možnost využít energetického čištění a expanzi podnikání pomocí světelného jazyka a čtení v akášických záznamech. I když na sobě již sama pracuji spoustu let, tato služba mě moc lákala. Během procesu jsem uviděla jedno hluboké téma najednou v úplně jiném úhlu pohledu než dosud a tuším, že to bylo přesně to, které mě stále trochu brzdilo. Veronika mě provedla procesem čištění velice laskavě a efektivně a dopřála mi i prostor pro mé otázky. Jsem vděčná, že jsem si tuto službu dopřála a nejen si zvědomila, na čem mohu ještě více zapracovat a zlepšit své podnikání i pro své klientky, ale zároveň jsem prošla příjemným a léčivým procesem změny. Veroniku určitě doporučuji."

Fragmenty Duše

  • 23.5.2023 od 18:00 na platformě Zoom 
  • Záznam dostaneš na email - aktivaci kódů můžeš poslouchat opakovaně
  • Aktivace energie Duše
  • Integrace fragmentů Duše 
  • Záměr ceremonie je podpoření našeho vědomí úplnosti a vědomí našich Darů
500 Kč
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

O mně

Proč Spojení s Duší?

Jsem Veronika Wildová a těší mě, že jsi tu.

Každá Duše s sebou na svět přináší naprosto unikátní otisk.
Poslání každé Duše je jedinečné. Obvykle nesouvisí tolik s prací, kterou děláme, ale se způsobem, jakým nahlížíme na svět a jak v něm fungujeme.
Duše nám nezužuje Poslání na jednu jedinou, předem danou cestu. Naopak! Ukazuje nám, že v každém okamžiku máme mnoho voleb, a naše Dary se týkají hned několika z nich :)

Mojí schopností je umět tyto Dary pojmenovat tak, aby je člověk dokázal pochopit, uvidět a použít pro dobro své i druhých.
Mám za sebou 17 let praktikování různých léčivých a odblokujících metod. Naučila jsem se je, protože jsem sama trpěla depresemi a pocitem nedostatečnosti. Trvalo mi nějaký čas dostat se do stavu zdravé důvěry v sebe i v život - ale také to odstartovalo můj duchovní vývoj.
Díky tomu teď dokážu vidět do Duší na mnoha úrovních - a pomoci jim rozpomenout se a naladit na svůj nejvyšší potenciál. 

Těším se na Tebe! 
Veronika Wildová - SoulReading
Created with