Ahoj! Jsem Veronika Wildová a vítám Tě na

Čtení z Duše


Pomáhám lidem vzpomenout si na Spojení s Duší a uchopit Dary, které přináší na tento svět

Vážení klienti, v současnosti objednávám na 3 měsíce dopředu. Alternativou je potkat se na jednom ze skupinových seminářů, jejichž termíny vypisuji buď ma svých stránkách, nebo ve FB skupině Nebe v Tobě

Co je to Čtení z Duše a jak Ti může pomoci? 
Koukni na video:

Write your awesome label here.

Čtení z Duše

Je to pro Tebe? 
Už nějakou dobu cítíš, že potřebuješ změnu. Připadá Ti, že se pohybuješ v kruzích. 


 Cítíš se "zasekle" ve vztahu nebo v práci a začínáš se ptát, co je vlastně Tvoje pravá cesta? 

 Stále dokola se Ti opakují vzorce, které znáš z rodiny (rodové linie) -
nebo u kterých nemáš ponětí, kde se vzaly

 Chceš vědět, jaké Dary přinášíš na tuto Zem. Vnímáš spojení s přírodou, s duchovním světem, a víš, že to celé nějak souvisí s Tvým napojením na Zdroj.
Zbývá to jen dobře pojmenovat a uchopit - aby se to, co dávno cítíš, mohlo projevit i v realitě. 

Občas máš pocit, že nejsi úplně odsud. Říkáš si, zda tě tu náhodou někdo nevysadil - a nezapomněl. 

A cítíš, že máš nějaké poslání, které zatím nedokážeš uchopit, pojmenovat a projevit v realitě. 

Naše Duše je přímým spojením mezi Božstvím a tímto světem
 Její přirozenou součástí jsou Záznamy Duše (zvané také Akášické Záznamy), které obsahují všechny informace o všech Tvých volbách napříč životy

 Když si dovolíme vstoupit do Prostoru Duše, můžeme do těchto Záznamů snadno nahlédnout a zjistit, jaké volby nás dovedly právě do naší situace.    

 Během sezení se s Tvým dovolením napojím na Tvoji Duši a její Záznamy. Projdeme všemi vrstvami Tvé současné situace. Bude-li to potřeba, podíváme se na:


  • Staré závazky a limity napříč minulými životy,
  • Rodové linie a jejich harmonizaci
  • Současné podvědomí
  • Tvůj hvězdný původ a spojení s galaktickou rodinou Duše
  • Tvůj Světelný jazyk (jazyk Tvé Duše)   


   Pojmenujeme a rozpustíme to, co bude potřeba, a naopak posílíme Tvé dary a kapacity v tomto životě.

  Načteme Tvé Dary Duše - výčet kapacit a ctností, které si na tuto Zem přišla prožít a rozvíjet.

  Budeš odcházet s jasností, pocitem svobody a Spojení a vědomím své Tvůrčí síly.

   Součástí sezení je nahrávka v MP3, kterou po sezení dostaneš na e-mail.1 HODINA - 3300 KČ 

2 HODINY - 5500 KČ

Druhé sezení - 2700 Kč / hod
Jaké je čtení z duše?

Zkušenosti klientů

Amy Rampel

Coach, Toronto
"Veronika má opravdový dar. Potkaly jsme se jenom online a všechno, co mi při Čtení z Duše řekla, se mnou velmi silně rezonovalo. Přišlo mi zřejmé, že přijímá zprávy odněkud zhůry, a všechno, co řekla, mě ohromilo. Díky Veroniko za sdílení Tvého daru se mnou!"

Vladimíra Rešlová

terapeutka, kartářka
Uvědomila jsem si spoustu věcí, získala větší sebevědomí v tom, co dělám. Moc děkuji! Jste úžasná a máte velice příjemný hlas. Jo a dokonce jsem začala vnímat duši klientů...je to pro mne hodně nové...ale vzrušující :) www.vladimirarasova.cz 

Veronika Vaňková

absolventka čtení z duše a kurzu hlas duše
Už je to víc než týden od naší konzultace a zhruba i od dokončení tvého kurzu Hlas duše. Dennodenně cítím vděčnost, že jsem se touhle cestou vydala! Zkouším číst z duše každý den. Dvěma kamarádkám, zdá se, jsem úhlem pohledu jejich duše pomohla. A z toho mám velkou radost! Mně jsi zase pomohla ty, s načtením Blue Avians. Hodně s tím souzním a dává mi to velký smysl. 

Eva Rosůlková

mentorka pro ženy
"S Veronikou jsem měla možnost využít energetického čištění a expanzi podnikání pomocí světelného jazyka a čtení v akášických záznamech. I když na sobě již sama pracuji spoustu let, tato služba mě moc lákala. Během procesu jsem uviděla jedno hluboké téma najednou v úplně jiném úhlu pohledu než dosud a tuším, že to bylo přesně to, které mě stále trochu brzdilo. Veronika mě provedla procesem čištění velice laskavě a efektivně a dopřála mi i prostor pro mé otázky. Jsem vděčná, že jsem si tuto službu dopřála a nejen si zvědomila, na čem mohu ještě více zapracovat a zlepšit své podnikání i pro své klientky, ale zároveň jsem prošla příjemným a léčivým procesem změny. Veroniku určitě doporučuji."

Jan M.

podnikatel
Po čtení je fantasticky, pracuju hlavně na zvýšení vibrací těla a větším provázání s duší. Meditace jdou lepe, není to tak “na silu” jako to někdy bývalo, dokážu se vic uvolnit a plyne to nějak samo:) Taky bych řekl, ze vic vnímám synchronicity ve svém životě, sice drobnosti, ale určitě častěji než dřív…Další co vnímám, že najednou snadněji odbourávám “narušitele” vědomí ( telefon/tablet/pc:)) a vic se koncentruju na smysluplné věci

Marek Kocián

Access facilitator
Takový úžasný pocity jsem dlouho nezažil. Byla to kombinace obrovské radosti, vděčnosti a dojetí. Každý slovo, který mi Verča zprostředkovala, se mnou neskutečně rezonovalo a musel jsem se neustále smát, jak to vše sedí jak prdel na hrnec. Rozhodně doporučuju! 

Ana Jones

Coach for women, Dallas
Chtěla jsem jen říct, že jsem nesmírně VDĚČNÁ za Čtení z Duše, které mi Veronika dala. Dalo mi to OBROVSKÝ kousek skládačky, který mi dlouho, dlouho chyběl. Cítím takovou úlevu, že už nemám potřebu dávat ze sebe příliš! Ten pocit viny, který mě tížil celý život, zmizel. Obrovský dík!

Petra N.

stylistka, koučka
Díky navázání spojení s Duší jsem zjistila, že není nutné, abych měla jen jeden business a otevřela jsem si dva najednou - v úplně odlišné podobě! Už se nebojím mluvit o tom, co nabízím - stoupla jsem si do své síly. Díky za to!

O mně

Proč Spojení s Duší?

Jsem Veronika Wildová a těší mě, že jsi tu.

Každá Duše s sebou na svět přináší naprosto unikátní otisk.
Poslání každé Duše je jedinečné. Obvykle nesouvisí tolik s prací, kterou děláme, ale se způsobem, jakým nahlížíme na svět a jak v něm fungujeme.
Duše nám nezužuje Poslání na jednu jedinou, předem danou cestu. Naopak! Ukazuje nám, že v každém okamžiku máme mnoho voleb, a naše Dary se týkají hned několika z nich :)

Mojí schopností je umět tyto Dary pojmenovat tak, aby je člověk dokázal pochopit, uvidět a použít pro dobro své i druhých.
Mám za sebou 17 let praktikování různých léčivých a odblokujících metod. Naučila jsem se je, protože jsem sama trpěla depresemi a pocitem nedostatečnosti. Trvalo mi nějaký čas dostat se do stavu zdravé důvěry v sebe i v život - ale také to odstartovalo můj duchovní vývoj.
Díky tomu teď dokážu vidět do Duší na mnoha úrovních - a pomoci jim rozpomenout se a naladit na svůj nejvyšší potenciál. 

Těším se na Tebe! 
Veronika Wildová - SoulReading
kontakt

Zarezervuj si termín tu:

E-mail
veronika@veronikaheavenwithin.com
Všední dny 9:30-18:00
Zoom / Whatsapp / Messanger
602 300 739
Číslo účtu: 2101956166/2010

Napiš mi - ozvu se do 3 dnů

Jméno
příjmení
E-mail*
poznámka / objednávka
Děkuji! Ozvu se Ti :) Veronika
*Váš email slouží pouze k objednání. Viz. zásady GDPR 
Created with