zeptej se přímo své duše! Jaké

Jaké Dary Duše přinášíš na svět? 

  • Vnímáš volání hlasu své Duše, ale zatím nevíš, kam přesně tě vede?


  • Cítíš, že se v Tobě probouzí Tvé intuitivní já, a přeješ si mu porozumět?


  • Zaregistruj se na seminář "Úvod do Čtení z Duše" a zjisti, jak se spojit s Duší a položit jí svoji první otázku! 
Write your awesome label here.
 
Jaké je spojení z duše?

Zkušenosti klientů

Amy Rampel

Coach, Toronto
(přeloženo) "Veronika má opravdový dar. Potkaly jsme se jenom online a všechno, co mi při Čtení z Duše řekla, se mnou velmi silně rezonovalo. Přišlo mi zřejmé, že přijímá zprávy odněkud zhůry, a všechno, co řekla, mě ohromilo. Díky Veroniko za sdílení Tvého daru se mnou!"

Marek Kocián

Access facilitator
Takový úžasný pocity jsem dlouho nezažil. Byla to kombinace obrovské radosti, vděčnosti a dojetí. Každý slovo, který mi Verča zprostředkovala, se mnou neskutečně rezonovalo a musel jsem se neustále smát, jak to vše sedí jak prdel na hrnec. Rozhodně doporučuju! 

Ana Jones

Coach for women, Dallas
(přeloženo) Chtěla jsem jen říct, že jsem nesmírně VDĚČNÁ za Čtení z Duše, které mi Veronika dala. Dalo mi to OBROVSKÝ kousek skládačky, který mi dlouho, dlouho chyběl. Cítím takovou úlevu, že už nemám potřebu dávat ze sebe příliš! Ten pocit viny, který mě tížil celý život, zmizel. Obrovský dík!

Petra N.

stylistka
Díky navázání spojení s Duší jsem zjistila, že není nutné, abych měla jen jeden business a otevřela jsem si dva najednou - v úplně odlišné podobě! Už se nebojím mluvit o tom, co nabízím - stoupla jsem si do své síly. Díky za to!

Ahoj!

Jsem Veronika Wildová. Pomáhám lidem spojit se se svojí Duší skrze Čtení z Duše a aktivační workshopy.

Jak vím, že Ti spojení s Duší pomůže? 

Mám za sebou 15 let praktikování různých léčivých a odblokujících metod. Naučila jsem se je, protože jsem sama trpěla depresemi a pocitem nedostatečnosti. Trvalo mi nějaký čas dostat se do stavu zdravé důvěry v sebe i v život - ale také to odstartovalo můj duchovní vývoj. Díky tomu teď dokážu vidět do Duší na mnoha úrovních - a pomoci jim rozpomenout se a naladit na svůj nejvyšší potenciál. 

Těším se na Tebe! 
Created with