Jaké by to bylo tvořit z prostoru duše?

Prostor Duše

Peníze a Poslání

Spoj se svojí Duší a uvolni všechno, co Ti brání v dosažení Tvých snů

Jakmile si to dovolíme, můžeme se napojit na nekonečný Zdroj a ve spolupráci se svojí Duší a Zdrojem tvořit život podle svých představ. 
    
Write your awesome label here.


Nejbližší termín: 
12.1.2022 od 19:00 (Online - Zoom)

Cena 500 Kč

"Během meditace jsem cítila obrovský příval energie - poprvé jsem si uvědomila, kde všude neuznávám svoje dary!"  Martina

Láká Tě to?

Už nějaký čas zkoušíš různé metody na "vyladění" svého života. Třeba zákon přitažlivosti nebo odblokační techniky.

Ale pokaždé se po nějakém čase dostaneš na limit (skleněný strop) toho, co dovedeš vědomě vytvořit.

Láká tě myšlenka Jednoty, Božství, jednoho Zdroje, který to všechno spojuje. A tušíš, že kdyby ses "tam" dovedl/a napojit, vytvoříš toho v životě ještě mnohem víc! 

Cítíš, že jsou v Tvém životě ještě nějaké vzorce a limity, se kterými jednoduše nedokážeš hnout - a přeješ si to změnit! 

Klíčem je ochota přijmout zodpovědnost za všechno, co Ti brání v dosažení tvých snů - a ochota to z pozice vědomého Tvůrce změnit a vybrat si znovu! 

Prostor Duše: Peníze a Poslání

Co Tě čeká?

 

  • Setkáme se na Zoomu a povíme si o Tvém tématu, které Tě na tento večer přivedlo. Pokud si chceš nechat své téma pro sebe, nemusíš ho sdílet s ostatními, jenom ho procítíš :)


  • Naladíme se na Duši - a její místo neomezených možností. A vytvoříme prostor pro co nejrychlejší zhmotnění Tvých přání.


  • Energeticky si "přivoláme" všechno, co Ti aktuálně brání v realizaci svého nejvyššího potenciálu (většinou jde o závazky z tohoto či minulých životů nebo rodových linií)


  • Tyto závazky a limity rozpustíme a dovolíme Zdroji, aby nás energeticky naladil na náš nejvyšší potenciál. 
Write your awesome label here.
Po registraci a platbě dostaneš potvrzení o objednávce, Odkaz na Zoom Ti pošlu přímo na email den předem! 

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností se na mě obracej na veronika@veronikaheavenwithin.com
Chci vstoupit do Prostoru Duše!

Ahoj!
Tady Veronika Wildová. Pomáhám ženám i mužům spojit se s Duší a tvořit si život z jejího prostoru. 
Ze všeho nejvíc mě těší pomáhat lidem uvědomit si svůj vlastní boží potenciál!

Jak vím, že Ti tento kurz pomůže? 

Zabývám se prací s podvědomím už 15 let. 
Díky různým terapeutickým a odblokačním technikám jsem zvládla překonat zejména pocity nedostatečnosti a deprese, které mě provázely do dospělosti v různých podobách
.
Klienty provázím po jejich duchovní cestě už přes deset let. A užívám si to! Většina terapeutických technik se zakládá na podobných principech. Najít, nebo se dotknout příčiny svých problémů, a tyto uvolnit / zpracovat, a přepsat daný zápis na podporující, milující. A nebo všechny bloky uvolnit pomocí naladění se na nejvyšší možný potenciál. Cest za štěstím je mnoho a každá pomáhá svým způsobem. Je jedno, co právě teď řešíš, a kam se chceš dostat. 
Důležitá je Tvoje ochota opustit to staré, omezující a vybrat si (a osvojit) to nové, posilující.

Jak si můžeš vybrat více lásky právě Ty?
Jaké je čtení z duše?

Zkušenosti klientů

Amy Rampel

Coach, Toronto
"Veronika má opravdový dar. Potkaly jsme se jenom online a všechno, co mi při Čtení z Duše řekla, se mnou velmi silně rezonovalo. Přišlo mi zřejmé, že přijímá zprávy odněkud zhůry, a všechno, co řekla, mě ohromilo. Díky Veroniko za sdílení Tvého daru se mnou!"

Marek Kocián

Access facilitator
Takový úžasný pocity jsem dlouho nezažil. Byla to kombinace obrovské radosti, vděčnosti a dojetí. Každý slovo, který mi Verča zprostředkovala, se mnou neskutečně rezonovalo a musel jsem se neustále smát, jak to vše sedí jak prdel na hrnec. Rozhodně doporučuju! 

Ana Jones

Coach for women, Dallas
Chtěla jsem jen říct, že jsem nesmírně VDĚČNÁ za Čtení z Duše, které mi Veronika dala. Dalo mi to OBROVSKÝ kousek skládačky, který mi dlouho, dlouho chyběl. Cítím takovou úlevu, že už nemám potřebu dávat ze sebe příliš! Ten pocit viny, který mě tížil celý život, zmizel. Obrovský dík!

Petra N.

stylistka, koučka
Díky navázání spojení s Duší jsem zjistila, že není nutné, abych měla jen jeden business a otevřela jsem si dva najednou - v úplně odlišné podobě! Už se nebojím mluvit o tom, co nabízím - stoupla jsem si do své síly. Díky za to!
Write your awesome label here.

Kamila Krejčiříková

Průvodkyně zdravým životním stylem
Recenze ve videu

Bára S.

Designérka
Díky Veronice jsem se zamilovala do meditace. Musím přiznat, že mi to změnilo život! 
Created with